Giving Tuesday je o pomoci núdznym a o šírení dobra. Budeme radi, keď sa zapojíte do našej výzvy. Podporíte ľudí v utečeneckom tábore Kakuma v Keni a inšpirujete svojim príbehom ďalších ľudí k darovaniu. A my Vás odmeníme.

 

 

Každý darca má príbeh. Stačí sa zamyslieť, čo alebo kto Vás inšpiruje darovať. Stalo sa Vám v živote niečo, čo zmenilo Vaše chápanie štedrosti? Chceme ten príbeh vedieť! Darujte, napíšte ho a inšpirujte ďalších k darovaniu. A my 10 z Vás odmeníme SAVIO balíčkom – tričkom, taškou a kľúčenkou. Ako na to?

  1. Podporte utečencov – stratenú generáciu z tábora Kakuma na ich ceste za vzdelaním, na ich ceste domov na www.savio.sk/kakuma. Vašich 15 eur zabezpečí nový nástroj alebo náradie do stolárskej dielne. Každých 30 eur pokryje mesačné školné pre jedného študenta. Suma 65 eur zabezpečí jednému študentovi tréning podnikateľských zručností alebo pokryje náklady na jeden deň kurzu. 
  2. Zdieľajte stránku www.savio.sk/kakuma na svojej facebook stránke, pripíšte svoj darcovský príbeh a použite pri tom oba hashtagy #SavioForKakuma #GivingTuesday. Nezabudnite na hashtagy, lebo iba podľa nich Vaše príbehy nájdeme.
  3. My si do 30. novembra 2018 prečítame príbehy, pozrieme sa na Váš dar v databáze darcov  a 10 najkrajších príbehov odmeníme balíčkom SAVIO (tričkom, taškou a kľúčenkou).

 

Tešíme sa na Vaše príbehy!